תשעה ימים של באך, מוסיקה ותרבות

14-1024x430

15-23 ליוני, 2015

בהדרכת המאסטרו דורון סלומון

מנצח ומלחין בינלאומי

לתמונות מהנסיעה לחצו כאן

טיול תוכן מענין ומרתק בעקבות המלחין אשר כבש את דפי ההסטוריה.

מסע למקומות ולאירועים אשר שינו את פני ההסטוריה של המוסיקה הקלאסית

לווי מוסיקלי וארגוני מקצועי בשילוב הפקה מקצועית ואיכותית מבית "שמים הפקות בינלאומיות"

15/6/15 יום שני- ויימאר 

Instrumentensaal im Bachhaus Eisenach BY Constantin Beyer נמריא בטיסת אל על לברלין, בשעה 06:20 , נחיתה ב 09:50. בנינוחות נגיע לעיר Weimar בה נשהה 2 לילות במלון היוקרתי והמפואר ( Elephant חמישה כוכבים) אשר משקיף על כיכר העיר. ויימאר הינה אחת מערי התרבות החשובות והיפות באירופה. מרכז אומנות, מוסיקה ואדריכלות שבה התגוררו ענקי הרוח, הסופרים גתה ושילר, וגדולי המוסיקאים באך,בטהובן וליסט.

את אחר הצהרים נבלה בהאזנה להרצאת מבוא חשובה מאת המאסטרו דורון סלומון ומיד לאחר מכן נשיק כוסיות יין ובירה בארוחת ערב במסעדת המלון המפוארת, שבה גם נהג גתה לשתות את כוס הבירה היומית שלו.

 

16/6/15 יום שלישי- אייזנאך וארנשטדט

טירת ורטבורך

טירת ורטבורך

נקדיש זמן לארוחת הבוקר העשירה ולאחר מכן נצא לעיר Eisenach , עיר הולדתו של יוהן סבסטיאן באך ומקום הולדת הדת הפרוטסטנטית. נבקר בטירת  WARTBURG  המפורסמת בשל "מלחמת הזמרים" אשר נערכה בה במאה ה-12, גם תרגום התנ"ך והברית החדשה לגרמנית נערך כאן ע"י מרתין לותר וכן ביצוע הבכורה של האופרה טנהויזר מאת וגנר. לאחר מנוחה קצרה לכוס קפה איכותי, נמשיך אל Bach House ,בית הולדתו של באך אשר משמש אחד המוזיאונים החשובים על חייו ועבודתו של המלחין. נאזין לצלילים שמימיים של כלים עתיקים בהדגמה חיה וכן נלמד על תולדות משפחת באך הענפה ומקורות ההשראה המוסיקלית של המלחין. נמשיך לעיר  Arnstadt כאן קיבל באך הגאון את משרתו הראשונה וכאן כתב את יצירתו המפורסמת "טוקטה ופוגה" ברה מינור לעוגב. נבקר במוזיאון באך ומוזיאון המיניאטורות , נצפה ונקבל הסברים על הכלים העתיקים וכן העוגבים מתקופתו של באך. נמשיך לכנסית באך ונאזין להדגמות והרצאתו של עוגביסט הכנסיה האמן הידוע Jörg Reddin . נחזור לעיר ויימאר ולמלוננו אלפנט ולארוחת ערב מפנקת.

17/6/15  יום רביעי- ויימאר ולייפציג11.12 Weimar bauhaus museum

בבוקרו של היום השלישי לטיול נבקר במוזיאון הבאוהאוס של ויימאר, נבקר בביתו של הגאון  פרנץ ליסט. בצהרים נחתום את ביקורנו בויימאר ונצא לעיר לייפציג, שם נתגורר במלון 5 כוכבים Steigenberger. זהו המלון המפואר ביותר בלייפציג והנמצא בלב ליבה של העיר העתיקה במרחק הליכה קצר מכל האתרים. לאחר מנוחה נצא למסעדה ולאחר מכן נאזין לקונצרט בכנסית תומאס, שם קבור באך.

 

18/6/15 יום חמישי- לייפציג

לאחר ארוחת בוקר נאזין להרצאה של דורון סלומון 1821052-5ונסייר בעיר העתיקה לייפציג. נגיע  לארכיון העולמי ומוזיאון באך  שם נבצע סיור מודרך בביתו של גאון נוסף, פליקס מנדלסון וכמובן בכנסית סט. תומאס, ששם קבור באך וכן בכנסית ניקולס. אחה"צ נצא למסעדה ולאחריה נאזין לקונצרט בכנסית סט. ניקולס.

 

19/6/15 יום שישי- לייפציג וקתן

לאחר ארוחת בוקר נצא ממלוננו לעיר 1280px-2010-06-09-koethen-by-RalfR-09Koethen שם בטירת הארמון של הנסיך לאופולד כתב באך את היצירות האינסטרומנטליות השמימיות שלו  – הקונצרטים הברנדרבורגים,הסוויטות לצ'לו וכן סונטות רבות. נסייר בארמון ובכנסית באך ונאזין להדגמות על העוגב של הכנסיה. בצהרים נאכל במסעדת ברוהאוס של העיר קתן ולאחר מכן נחזור למלוננו שבלייפציג. לאחר מנוחה במלון נשים פעמינו לכנסית תומס ונאזין לקונצרט.

 

20/6/15 יום שבת- לייפציג ודרזדן

David Brandt, 2010

Albertinums

לאחר ארוחת הבוקר נצא לדרזדן. דרזדן מכונה "פירנצה שעל האלבה" בשל היותה אחת מהערים היפות בגרמניה. היא גם מהווה את מרכז הבארוק של גרמניה, המשלב ארכיטקטורה מדהימה ותרבות עשירה; על רחובותיה עטורי הפסלים והשווקים הססגוניים.

 

21/6/15 יום ראשון- לייפציג, פוטסדאם וברלין

ארמון המלך פרידריך "סן סוסי"

ארמון המלך פרידריך "סן סוסי"

עם סיום ארוחת הבוקר נצא לעיר Potsdam  ולארמון של המלך פרידריך "סן סוסי". שם התקיים מפגש הסטורי בין באך למלך ובעקבותיו כתב באך את יצירתו המפורסמת "המנחה המוסיקלית". לאחר סיור מודרך בארמון והגנים עוצרי הנשימה שסביבו, נשים פעמינו למרכז העיר פוטסדאם. לקראת הצהרים נצא למלוננו בברלין 5 כוכבים Intercontinental.

22/6/15 יום שני- ברלין

יום חופשי בברלין

23/6/15 יום שלישי- ברלין – ישראל

Hotel-Elephant-Weimar

Hotel-Elephant-Weimar

בשעה 08:00 נצא ממלוננו לשדה התעופה שונפלד בברלין לטיסת אל על שתמריא לישראל בשעה 10:55 . נחיתה בישראל בשעה 16:00

מלונות בדרגת התיירות הגבוהה ביותרlogos shamyim beleumi (2)

-ויימאר (2 לילות)  – Hotel Eelephant Weimar חמישה כוכבים דלוקס , המלון המרכזי והמפואר ביותר בויימאר.

-לייפציג (4 לילות) – Steigenberger Grandhotel Handelshof Leipzig  – חמישה כוכבים, המלון המפואר בלייפציג, במרכז העיר העתיקה.

-ברלין (2 לילות) – Intercontinental Berlin חמישה כוכבים.

 • אודות החברה המארגנת – שמים הפקות בינלאומיות לחץ כאן
 • לתגובות על טיולים קודמים של שמים הפקות בינלאומיות לחץ כאן
 • מה כלול במחיר הנסיעה
 • טיסות ישירות בחברת אל על לברלין וחזרה
 • אוטובוס תיירים מפואר לקבוצה בכל תקופת הנסיעה (למעט היום החופשי בברלין)
 • בתי מלון על בסיס B&Bדורון סלומון צילום- דודו בכר
 • מלווה לקבוצה מטעם חברת שמים הפקות בינלאומיות
 • הדרכה צמודה של המאסטרו דורון סלומון, מנצח ומוסיקאי בינלאומי-
 • לקריאה נוספת על המאסטרו דורון סלומון לחצו כאן  
 • כניסות לכל האתרים, ארמונות, מוזיאונים
 • 5 מסעדות
 • קונצרטים / מופעים

לקבלת מידע נוסף או להרשמה אנא מלאו פרטיכם ולחצו שלח.

ניתן גם לחייג ל 03-5733001

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון שלך (חובה)

ההודעה שלך

(***) זכות המארגנים לערוך שינויים בתכנית

סגירת נגישות