“לתפוס את הרגע” סדנת צילום בסמארטפון- ספט’ אוק’ 2020

עם אופק רון כרמל, צלם גיאוגרפי ומורה דרך

בואו “לתפוס את הרגע“! סדנת צילום בסמארטפון

3 מפגשים שישדרגו את הצילום שלכם!

הצלם האמריקאי רוברט אדמס אמר: “אף מקום אינו משעמם, אם יש מצלמה בכיסך”. אנחנו מזמינים אותכם לסדנה חוויתית נוספת בזום, בה תלמדו איך לשדרג את התמונות שצילמתם, להפיק סרטוני וידאו מרהיבים ולתפוס את הרגעים היפים של הבילוי המשפחתי, לצלם בצורה יפה אוכל ואומנות ועוד. נלמד להכיר לעומק את הפונקציות השונות של המצלמה הסלולרית ונוכל לנצל אותה כראוי כדי לצלם את היופי שסביבנו.

בסוף כל שיעור תינתן משימת צילום לשיעור הבא, ותיערך ביקורת עבודות קבוצתית אונליין.

הסדנה מועברת על ידי אופק רון כרמל, צלם גיאוגרפי ומורה דרך. אופק בעל ניסיון רב שנים בצילום, התמקצע בצילום עיתונאי במהלך שירותו הצבאי כצלם בעיתון “במחנה” וכיום כותב ומצלם עבור מגזין “מסע אחר”. יצא למספר מסעות צילום בעולם והציג את צילומיו בתערוכות בשגרירות יפן, באוניברסיטת חיפה ועוד. מדריך טיולי צילום בארץ, מורה דרך מוסמך של משרד התיירות.

סדנה מס’ 1
22 בספטמבר 2020 יום ג’ בשעה 19:00

עריכת תמונות בסמארטפון

נלמד איך להפוך תמונה סבירה לתמונה מעולה, על ידי שימוש בתוכנת העריכה החינמית SnapSeed. נראה איך שינויים קטנים ועדינים בבהירות, בצבעים, בניגודיות ועוד, יוצרים תמונה קרובה יותר למציאות ונעימה לעין האנושית. נערוך ביחד את התמונות של המשתתפים בסדנה.

סדנה מס’ 2
29 בספטמבר 2020 יום ג’ בשעה 19:00

צילום וידאו בסמארטפון

נלמד את יסודות הצילום בוידאו, טיפים וטריקים לשיפור מיידי באיכות הסרטים שאנו מצלמים. נכיר פונקציות שונות כגון צילום דולג זמן (טיים לאפס) וצילום בהילוך איטי, ונלמד איך לערוך את הסרטונים שאנחנו מפיקים בקלות ובפשטות דרך הטלפון.

סדנה מס’ 3
13 באוקטובר 2020 יום ג’ בשעה 19:00

צילום נושאי: משפחה, אוכל ואומנות

נלמד טיפים ספציפים לשני סוגי צילום שרלוונטים לנו בחיי היום יום: ילדים ומשפחה, וצילום מזון. נלמד איך לצלם פריט סטטי, תוך תשומת לב לתאורה ולרקע, ואיך לצלם אובייקט בתנועה, ולשמור על חדות התמונה. לסיום נכיר מספר פונקציות נסתרות בטלפון, במצב “ידני” או מקצועי”. נסיים את הקורס בתערוכת תמונות נבחרות שצילמו המשתתפים.

 
המפגשים יתקיימו בזום בימי שלישי בשעה 19:00

*הקישור יישלח אליכם במייל, כשעתיים לפני תחילת כל מפגש בשעה 17:00

*משך כל מפגש כשעה

*במידה ויש קושי כלשהוא בהתחברות ניתן לכתוב בווטסאפ למס’ נייד 0544347213
*במידה ולא תוכלו להשתתף בתאריך מסויים- ניתן לקבל הקלטה עד שבוע לאחריה

מחיר 100 ש”ח לשלושת המפגשים

נשמח לראותכם איתנו!

תאריכים: 22,29 בספטמבר ו13 באוקטובר- ימי ג’ 2020

סגירת נגישות