פסטיבל אנסקו 6-13 בספטמבר – תוכנית אמנותית

תוכנית אמנותית בליווי הפסנתרנית אירנה פרידלנד

יום שישי 6 בספטמבר 2019 בשעה 19:30

התזמורת הלאומית של צרפת
ניצוח EMMANUEL KRIVINE
פסנתר EVGENY KISSIN

בתוכנית:
פ.ליסט – פואמה סימפונית 16
פ.ליסט – קונצ’רטו לפסנתר מס’ 2 בלה מז’ור 23
מ.מוסורגסקי-מ. ראוול – “תמונות בתערוכה” 33

יום שבת 7 בספטמבר 2019 בשעה 11:00

פסנתר CHARLES RICHARD-HAMELIN

בתוכנית:
ק. דביסי – Images oubliées
ס.רחמנינוב – Morceaux de fantaisie אופ. 3
ס.פרוקופייב – סונטה לפסנתר מס’ 4

יום שבת 7 בספטמבר 2019 בשעה 16:30

כינור JULIA FISCHER
פסנתר HENRI BONAMY

בתוכנית:
מוצרט – סונטה לכינור תפורסם בהמשך
ברהמס – סונטה לכינור מס’ 2 בלה מז’ור אופ. 100
ג’. אנסקו – סונטה מס’ 2 לכינור ופסנתר בפה מינור אופ. 6
ראוול – צועני

יום ראשון 8 בספטמבר 2019 בשעה 19:30

התזמורת הסקסונית הממלכתית של דרזדן
ניצוח MYUNG-WHUN CHUNG
פסנתר YUJA WANG

בתוכנית:
ס. רחמנינוב – הקונצ’רטו לפסנתר מס’ 3 ברה מינור אופ. 30
שוסטקוביץ’ – סימפוניה מס’ 5 ברה מינור אופ. 47

יום שני 9 בספטמבר 2019 בשעה 20:00

התזמורת הסקסונית הממלכתית של דרזדן
ניצוח MYUNG-WHUN CHUNG
סופרן KRISTINE OPOLAIS

בתוכנית:
וובר – הפתיחה של ה”קלע החופשי”
ג’. אנסקו – מחזור 7 השירים
צ’ייקובסקי – סימפוניה מס’ 4 בפה מינור אופ. 36

יום שלישי 10 בספטמבר 2019 בשעה 20:00

תזמורת הצעירים של רומניה
ניצוח MICHAEL SANDERLING
פסנתר NOBUYUKI TSUJII

בתוכנית:
ליגטי – קונצ’רטו רומני
רחמנינוב – קונצ’רטו לפסנתר מס’ 2 בדו מינור אופ. 18
ברהמס/ שנברג – רביעייה לפסנתר מס’ 1 בסול מינור אופ. 25 (עיבוד של שנברג)

יום רביעי 11 בספטמבר 2019 בשעה 17:00

התזמורת הפילהרמונית של מונטה קרלו
ניצוח MAXIM VENGEROV

בתוכנית:
ג’. אנסקו – בלדה לכינור ותזמורת עם הכנר MAXIM VENGEROV
צ’ייקובסקי – אנדנטה קנטבילה בסי מז’ור עם הצ’לן GAUTIER CAPUÇON
צ’ייקובסקי – וריאציות רוקוקו אופ. 33 עם הצ’לן GAUTIER CAPUÇON
צ’ייקובסקי – סימפוניה מס’ 6 בסי מינור אופ. 74 “הפתטית”

יום רביעי 11 בספטמבר 2019 בשעה 20:00

התזמורת הסימפונית הממלכתית של רוסיה “יבגני סבטלנוב”
ניצוח VLADIMIR JUROWSKI
פסנתר ALEXANDRA SILOCEA

בתוכנית:
א. ווסטין – ללא שם מס’ 17
שוסטקוביץ’ – קונצ’רטו לפסנתר מס’ 2 בפהמז’ור אופ. 102 18
ג’. אנסקו – סימפוניה מס’ 2 בלה מז’ור אופ. 17 54

יום חמישי 12 בספטמבר 2019 בשעה 17:00

תוכנית מיוחדת עם Sir Bryn Terfel בס-בריטון

התזמורת הפילהרמונית של מונטה קרלו
ניצוח GARETH JONES

בתוכנית:
ורדי – “L’onore! Ladri!” מתוך פלסטף
ר. וגנר – “Was duftet doch der Flieder” מתוך “אמני השירה”
ר. וגנר – “Abendlich strahlt der Sonne Auge” מתוך “זהב הריין”
ג’. בוק – “לו הייתי רוטשילד” מתוך “כנר על הגג”.
Traditional Amazing Grace

הצטרפו אלינו לפסטיבל אנסקו 2019 – צרו קשר ונחזור אליכם!






שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון (חובה)

נושא:

סגירת נגישות