פסטיבל אנסקו 30.8.2019 עד 6.9.2019 – תוכנית אמנותית

תוכנית אמנותית בליווי דוד ויצטום

יום שישי 30 באוגוסט 2019 בשעה 19:30

התזמורת הפילהרמונית של ברלין
ניצוח KIRILL PETRENKO

המקהלה הפילהרמונית “ג’ורג’ אנסקו”
ניצוח המקהלה ION IOSIF PRUNNER

סופרן MARLIS PETERSEN
מצו סופרן ELISABETH KULMAN
טנור BENJAMIN BRUNS
בס KWANGCHUL YOUN

בתוכנית:
ג’. אנסקו – רפסודיה רומנית מס’ 2 ברה מז’ור אופ. 11
בטהובן – סימפוניה מס’ 9 ברה מינור אופ. 125

יום ראשון 1 בספטמבר 2019 בשעה 19:30

התזמורת הפילהרמונית של ברלין
ניצוח PETRENKO KIRILL
כינורPATRICIA KOPATCHINSKAJA

בתוכנית:
שנברג – קונ’צרטו לכינור אופ. 36 אחת היצירות החשובות והמעמיקות של המאה העשרים
צ’ייקובסקי – סימפוניה מס’ 5 במי מינור אופ. 64

יום שני 2 בספטמבר 2019 בשעה 20:00

התזמורת הסימפונית של לונדון
ניצוח GIANANDREA NOSEDA
פסנתר DENIS MATSUEV

בתוכנית:
ר. קורסקוב – Kitej prelude
פרוקופייב – קונצ’רטו מס’ 2 לפסנתר ותזמורת בסול מינור אופ. 16
שוסטקוביץ’ – סימפוניה מס’ 6 בסי מינור אופ. 54

יום שלישי 3 בספטמבר 2019 בשעה 17:00

התזמורת הלאומית של רדיו פולין
ניצוח LAWRENCE FOSTER
פסנתר SZYMON NEHRING

בתוכנית:
Adrian Pop “Solstice” for orchestra
שופן – קונצ’רטו לפסנתר מס’ 1
ו. לוטוסלבסקי – קונצ’רטו לפסנתר

יום רביעי 4 בספטמבר 2019 בשעה 17:00

התזמורת הלאומית של רדיו פולין
ניצוח CRISTIAN MANDEAL
פסנתר, חתן פרס בתחרות הפסנתר “ארתור רובינשטיין” 2017 DANIEL CIOBANU
מצו סופרן ALLISON COOK
בריטון DEREK WELTON

בתוכנית:
פרוקופייב – קונצ’רטו מס’ 3 בדו מז’ור אופ. 26
ברטוק – “טירת כחול הזקן”

יום רביעי 4 בספטמבר 2019 בשעה 20:00

RUNDFUNK-SINFONIEORCHESTER BERLIN
ניצוח VLADIMIR JUROWSKI
המקהלה הפילהרמונית של “ג’ורג’ אנסקו”
ניצוח המקהלה ION IOSIF PRUNNER

בתוכנית:
ר. שטראוס – האופרה “אשה ללא צל”

יום חמישי 5 בספטמבר 2019 בשעה 19:30

RUNDFUNK-SINFONIEORCHESTER BERLIN
ניצוח VLADIMIR JUROWSKI
המקהלה הפילהרמונית של “ג’ורג’ אנסקו”
ניצוח המקהלה ION IOSIF PRUNNER
כינור JULIA FISCHER

בתוכנית:
ב. בריטן – קונצ’רטו לכינור אופ. 15
ג’. אנסקן – סימפוניה מס’ 3 בדו מז’ור אופ. 21

הצטרפו אלינו לפסטיבל אנסקו 2019 – צרו קשר ונחזור אליכם!






שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון (חובה)

נושא:

סגירת נגישות