“בטהובן -מוסיקה גדולה מהחיים”

בטהובן -מוסיקה גדולה מהחיים

3 הרצאות מרתקות עם דורון סלומון- מנצח בינלאומי

לכל ידידנו היקרים,

מזמינים אותכם ל3 הרצאות מרתקות של המנצח הבינלאומי, דורון סלומון על בטהובן והסימפוניות הגדולות מהחיים שהלחין.

דורון הוא זוכה פרסי אקו”ם לביצוע מצטיין, פרס לנדאו, “גיטרת הזהב”, אדריאן בולט, תאודור שטיר לניצוח ועוד תחרויות ניצוח רבות. ניצח על תזמורות רבות ברחבי העולם לרבות הפילהרמונית הישראלית. שימש כמנהל המוסיקלי והמנצח הראשי של תזמורות רבות בארץ ובעולם ביניהן; הסינפונייטה הישראלית-באר שבע, הקאמרית הקיבוצית, הפילהרמונית של מקדוניה, הפילהרמונית של פוגטלנד שבגרמניה. בין היתר דורון יזם קורס להכרת מוסיקה קלאסית בשיתוף אוניברסיטת בן גוריון והסינפונייטה הישראלית ב”ש ל 1400 סטודנטים.

הרצאה מס’ 1

הסימפוניות הראשונה, השניה והשלישית

המהפכה התחילה כבר בתיבה הראשונה של הסימפוניה הראשונה,עזות מצח מהולה בשנינות ורעננות חדשנית ומבריקה. בסימפוניה השניה נוסף כח ועוצמה שהעולם לא הכיר קודם לכן, ובשלישית- ” הארואיקה” -נפרצה דרך חדשה מבחינת אורך היצירה, המסר הפוליטי-אנושי שלה והמיבנה הגאוני.

 

הרצאה מס’
הסימפוניה הרביעית, החמישית והשישית
הסימפוניה הרביעית -הנאה צרופה ויופי מרומם נפש, החמישית-סימפונית ” הגורל”,עם פתיחת ארבעת הצלילים  הידועים ביותר בעולם , צלילים מאיימים וקודרים המובילים במהלך היצירה לניצחון אדיר וסוחף, והסימפוניה הפסטוראלית- המספרת סיפור תמים ונוגע ללב תוך כדי שימוש ראשוני באמצעים מוסיקאלים חדשניים.

 

הרצאה מס’
הסימפוניה השביעית, השמינית והתשיעית

הסימפוניה השביעית, סימפוניית הריקוד המבוססת על קצבים מוטרפים ופראיים החוזרים על עצמם עד לשיא נפלא ומרומם נפש,השמינית-יצירה הומוריסטית מבריקה- שונה לחלוטין מכל מה שהיכרנו עד כה,והסימפוניה התשיעית ששינתה את העולם באורכה, בשימוש הראשוני במקהלה וסולנים השרים טכסט של שילר, במבנה ההרפתקני שפרץ את הגבולות, ובמסר האוניברסלי בו משתמשים עד היום בתרבויות שונות.

*3 הקישורים יישלחו אליכם במייל עד 24 שעות לאחר הרכישה ויהיו זמינים לצפייה עד כשבועיים לאחר הרכישה.

*משך כל הרצאה כשעה

*במידה ויש קושי כלשהוא הצפייה או ברכישה ניתן לכתוב בווטסאפ למס’ נייד 0544347213

*מחיר 120 ש”ח לשלוש ההרצאות

נשמח לראותכם איתנו!

סגירת נגישות