דליה מנטבר

הכול התחיל ב-1976, השנה בה רכשה דליה מנטבר את הזכויות לשימוש בשיטת הפילאטיס, הוסמכה כמאסטר והפכה לבעלת מכון הפילאטיס הראשון בישראל והשלישי בעולם, ולכוהנת הפילאטיס הגדולה העומדת מאחורי שיגעון הפילאטיס שכבש את המדינה. במשך ארבעים שנה שוקדת דליה על הפצת הפילאטיס בישראל, ומתמקדת בפיתוח וגיוון השיטה, תוך הרחבת רפרטואר התרגילים והתאמתם לקהלים שונים, ולצרכי החיים המודרניים. האישיות התוססת והדינאמית של דליה, בנוסף למחויבותה הטוטאלית לקדם את תרבות הפילאטיס בישראל, משכו אליה עם השנים קהל מתעמלים רחב, גדול ומגוון, כולל אנשי תרבות,אמנים ואנשי עסקים.

כיום, דליה מנטבר היא מאסטר בפילאטיס (מוסמכת ע”י ארגון הפילאטיס הבינלאומי PMA), יזמית, מייסדת ומפיצת שיטת הפילאטיס בישראל, מנהלת ביה”ס להכשרת מורים הגדול והמקצועי בישראל (בשיתוף המכללה האקדמאית בוינגייט).

מעבר למיצובה בעולם הפילאטיס, נחשבת מנטבר כאחת הדמויות המובילות בתחום היזמות הנשית, כאישה שעמדה בפני מכשולים רבים והצליחה להקים אימפריה משגשגת כנגד כל הסיכויים.

שיטת הפילאטיס הייחודית שפיתחה מתמקדת באדם כמכלול רגשי ,גופני ומנטאלי ולא רק בשריריו, כאשר כל מתעמל מביא לשיעור את כל הווייתו ואישיותו. מתוך ההבנה שצרכיהם של המתאמנים שונים,פיתחה דליה מנטבר שיטת פילאטיס עדכנית ודינאמית, המבוססת על העקרונות הקלאסיים של הטכניקה אך מותאמת למציאות שאנו חיים בה. בשיטה זו כל מתעמל נהנה משיעור אישי, במסגרתו נבנה מערך שיעור מיוחד, המותאם לגילו, לאורח חייו, ליכולתו הגופנית, ואף למצבו הנתון באותו יום, מתוך גמישות והתאמת השיעורים לצרכיו האישיים.

האני המאמין של דליה מנטבר “הפילאטיס בונה איכות חיים, משפר את יכולותייך, מגביר את עוצמותיך הגופניות, מאזן אותך ברמה הפיזית וברמה המנטאלית והנפשית”.

 

סגירת נגישות