מיינדפולנס: קסם החיים

צילום פרופיל זיו סגל: תמר מצפי

הקסם והמשמעות של תרגול מיינדפולנס

והיישום המיטיב שלו בחיים

עם זיו סגל, מורה מיינדפולנס, מדיטציה,

זן ופילוסופיה בודהיסטית

לכל ידידנו היקרים שוחרי המוסיקה, האמנות והתרבות,

מזמינים אתכם ל- 3 מפגשי זום בנושא הקסם והמשמעות של תרגול מיינדפולנס והיישום המיטיב שלו בחיים. סדרה ייחודית ונוגעת הכוללת לימוד ותרגול מדיטציות-מיינדפולנס בכל מפגש. בהנחיית זיו סגל, מורה מיינדפולנס, מדיטציה, זן ופילוסופיה בודהיסטית, שמתמחה בפיתוח תהליכי הנחיה נוגעת ומשמעותית לחיים!

הזדמנות לכל מי ששמע, הסתקרן ורוצה לחוות את חווית האימון הרוחני – מנטאלי בנגיעה יישומית ליומיום! 

על הסדרה:

מיינדפולנס הוא קסם באמצעותו אנחנו מנהלים ומחדשים את עצמנו. תרגול מיינדפולנס מאפשר ריכוז ושלווה, חקירה, הכרות עצמית ושינוי הרגלים מנטאליים ודפוסי התנהגות. יותר ויותר ארגונים ויחידים בארץ ובעולם מאמצים את תרגול המיינדפולנס לטובת החיים האישיים, הזוגיים – משפחתיים, החברתיים והמקצועיים.

בסדרה נכיר ונחווה תרגולי מיינדפולנס על מרכיביו השונים, נמקם אותו בין מזרח למערב ונבחן את האפשרויות של תרגול המיינדפולנס להוביל אותנו לריכוז ושלווה, הכרות עצמית, הרחבת גבולות, התפתחות ושינוי.

*המפגשים כוללים מרכיב משמעותי של תרגול מדיטציות. ההשתתפות מתאימה לכל אחד שפתוח להתנסות ואינה מצריכה ידע מוקדם. לטובת התרגול יש לוודא סביבת האזנה שקטה ונוחה לשיעור.

זיו סגל הוא מורה מיינדפולנס, מדיטציה, זן ופילוסופיה בודהיסטית שמתמחה בפיתוח תהליכי הנחיה והנחיה נוגעת ומשמעותית לחיים. זיו משלב בין זרמים שונים ובעיקר בין מסע הרוח למסע החיים על גווניו הרבים. זיו הוא מרצה בכיר באקדמיה, מומחה לשווקים פיננסיים ומימון התנהגותי ובעל טורים בתחום. מלמד ומנחה סדנאות מגוונות בנושאים של מיינדפולנס, מסע והתפתחות אישיים ואימון מנטאלי. מגוון הסדנאות כולל סדנאות למנהלים ואנשי פיננסים, מרצים ומנחים, סטודנטים, ארגונים, קבוצות פרטיות ויחידים בארץ ובעולם. תושב מצפה רמון.

מפגש זום מוקלט מס’ 1

שער למיינדפולנס

במפגש נענה לשאלה מה זה מיינדפולנס, איך זה עובד ומה הקשר בין מיינדפולנס ובודהיזם. נלמד ונתרגל מדיטציית יסוד לריכוז ושלווה. בחלק השני של המפגש נדבר על מודל ״מסע הגיבור״, על מסע הבודהה ומסעות בחיים בראי המודל, והשילוב שבין תרגול מיינדפולנס למסעות החיים. נצא למסע!

 

מפגש זום מוקלט מס’ 2

מיינדפולנס והשאלה מי אני

התפתחות אישית היא הרחבת גבולות. במפגש נבחן מהם הגבולות שלנו, מה האזיקים שכובלים אותנו ואיך לצאת למסע ההתפתחות והשחרור. נתרגל חקירה של הגוף והתודעה (מחשבות) ונקבל הנחיה להתנהלות מול מחשבות מטרידות וחוסמות.

 

מפגש זום מוקלט מס’ 3

מיינדפולנס והיכולת להשתנות

במפגש השלישי נרחיב את חווית ויכולת השינוי שפתחנו במפגש השני. נלמד מה הם יסודות השינוי, איך אפשר לראות את המציאות בצורה נקיה יותר, איך לעצור את מנגנון התגובה האוטומטי ואיך לעזור לתת המודע לכוון אותנו אל יעדים חדשים.

נסכם בהנחיות ליישום מיינדפולנס בחיי היום יום ובאהבה עצמית.

*3 הקישורים יישלחו אליכם במייל עד 24 שעות לאחר הרכישה ויהיו זמינים לצפייה עד כשבועיים לאחר הרכישה

*משך כל הרצאה כשעה

*במידה ויש קושי כלשהו בצפייה או ברכישה ניתן לכתוב בווטסאפ למס’ נייד 0544347213 או למייל daniel.w@skygp.co.il

*מחיר 120 ש”ח לשלוש ההרצאות

 

נשמח לראותכם איתנו!

סגירת נגישות